KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376271
nr 1237 6271
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Seglande barn, signerad. Olja på duk, 53x64
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:01:36
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg